معرفی شرکت

شرکت فناوران رهیاب سیستم آسیا ( فراسا) با هدف فعالیت در حوزه VoIP در سال 1386 تاسیس گردید. فراسا به عنوان يکی از شرکت‌های فعال در صنعت IT کشور با بهره‌گيری از دانش متخصصين خود و با استفاده از تجربيات شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی توانسته است مجموعه‌ای هماهنگ و منسجم در بخش های سخت افزار و نرم افزارهای VoIP ايجاد نمايد که توانايي توليد دانش و راهبری فناوری را در مراتب مختلف داشته باشند. فراسا پس از امضاء قرارداد با شرکت فناوری نیوراک از سال 2009 میلادی به عنوان نماینده رسمی محصولات نیوراک در ایران شروع به فعالیت کرده است.


بخش پشتیبانی فنی فراسا

فراسا متعهد به گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه محصولات نیوراک که از مبادی قانونی وارد کشور شده است می باشد. در این بخش از متخصصین زبده ای استفاده می شود که دوره های آموزشی خود را در بخش تولید و R&D شرکت فناوری نیوراک گذرانیده اند. هم اکنون فراسا با سابقه 14 سال نماینده رسمی نیوراک درحال فروش وپشتیبانی و خدمات پس از فروش کلیه محصولات نیوراک در ایران است.

بخش فروش فراسا

بخش فروش فراسا به عنوان نماینده رسمی نیوراک در ایران برای کلیه محصولات نیوراک از قبیل گیتوی HX440G، گیتوی HX404G، نیوراک HX420G، نیوراک HX402G، مبدل MX8G-8FXS، نیوراک MX8G-8FXO گیتوی MX60E-16FXO نیوراک MX60E-16S ، گیتوی MX60E-48FXO، نیوراک MX60E-48FXS و نیوراک OM2G-4FXO مجوز های لازم را از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اخذ کرده است کلیه تجهیزات ویپ نیوراک با داشتن تاییده از سازمان تنظیم از مبادی قانونی وارد کشور می شوند.

بخش نرم افزار فراسا

در بخش نرم افزار شرکت فن آوران رهیاب سیستم با استفاده از دانش متخصصین داخلی اقدام به تولید مرکز تماس VoIP بومی شده با توجه نیاز های مشتریان داخلی نموده است. سیتم های تلفنی برای مراکز درمانی و پزشکی، مرکز تماس VoIP مراکز آموزشی و دانشگاهی، سیتم تلفنی سازمان و مراکز دولتی، سانترال تحت شبکه برای شرکت های خصوصی و بسیاری از سیستم های تلفنی بر پایه VoIP که در قالب صد ها پروژه اجرا شده است.

درباره ما
معرفی شرکت
پذیرش نمایندگی
آموزش
مراکز تماس سخت افزاری
مراکز تماس نرم افزاری
آی پی فون
گیت وی های VoIP
اخبار
آخرین اخبار
بلاگ
بخش فنی
بروز رسانی محصولات
سامانه تیکتینگ
ارتباط با ما

 02144670026
info@newrocktech.ir
تهران-ابتدای شهرک اکباتان

   -خیابان بیمه پنجم( شهید عموییان)-بن بست صلح پرور

-پلاک 4-واحد 1 غربی